Akademik Sınavlar
TOEFL

Eğitimimiz Hakkında

TOEFL eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve TOEFL dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır. 

Her öğrenci adayının TOEFL sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak  her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz. Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir.

Sizde TOEFL gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır. 

Hedefiniz ne olursa olsun. TOEFL skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları'nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan TOEFL ders programlarından geçmektedir. 

 

Eğitim Kitapları

TOEFL sınavında başarı sağlamak için en önemli noktalardan biri en doğru kitapların seçimidir. Verdiğimiz eğitimlerde tamamen öğrencilerimizin geleceğini düşündüğümüzden dolayı TOEFL sınavına hazırlık için kullandığımız kaynaklar bu alanda en kaliteli kitaplardır. Tüm dünyada kabul görmüş eğitim materyallerimiz ile TOEFL sınavında başarılı olmak kaçınılmaz olomaktadır.

Uzman eğitmenlerimizin sürekli TOEFL konusunda gelişen olayları takip etmesi sonucu en güncel kitapları ve materyalleri öğrencilerimize sunmamız mümkün olmaktadır. Eğitmenlerimizin alanlarında uzmanlaşmasına en büyük katkısı olan söz konusu kitaplar, öğrencilerimizin de TOEFL sınavında başarılı olmasındaki en büyük etkendir.

TOEFL sınav eğitimlerimizde tüm dünyada kabul görmüş akademik değere sahip,  sınav taktik ve becerilerini geliştirebilecek kitap ve kaynakları kullanmaktayız. Genellikle TOEFL ders kitapları olarak alanında uzman ve deneyimli yayınların kitaplarını tercih etmekteyiz. TOEFL sınavı için en iyi kaynağın yine bu sınavın yapıldığı ülke tarafından yayınlanan ders kitapları olduğunu düşünmekteyiz.

English Park Dil Okulları olarak TOEFL sınav eğitimlerimizde öğrencilerimiz için en uygun ders meteryallerini uzman eğitmenlerimiz eşliğinde belirlemekteyiz. Asla eğitimlerimizi tek kaynak üzerinden yürütmemekte, ders ses kayıtları, görsel ve işitsel kaynaklar, fotokopi ve ek kitap çözümleri ile eğitim boyunca geniş bir kaynaktan yararlanmaktayız. 

 

Eğitmenlerimiz

TOEFL sınavına hazırlıkta eğitim veren eğitmenlerin alanında uzman olması sınavda başarılı olabilmek için hayati önem taşımaktadır. Geleceğinizi yönlendirecek olan bu önemli dönüm noktasında kurumumuzu seçmeniz demek başarıya giden yolda en büyük adımı atmanız demektir. 

TOEFL sınavına hazırlıkta, eğitmenlerimizin bu konuda uzman ve deneyimli olmasına çok dikkat etmekteyiz. Uzmanlarımız, bu alanda senelerdir eğitim vermeleri ve geçmiş sınavları bolca tecrübe etmelerinden dolayı, sınavda çıkabilecek soru türlerini ve soru kalıplarını çok iyi bilmektedirler. 

English Park Dil Okulları olarak TOEFL ve diğer akademik yabancı dil sınav eğitmenlerimizi belirlerken ilk dikkate aldığımız kriter eğitmenin sınav konusunda deneyimi ve uzmanlığıdır. Bu tarz akademik yabancı dil sınavları genel dil eğitimleri ile örtüşmezler. TOEFL ve dengi sınavlarda eğitmenin kalitesi ve deneyimi sınav sonucunu bire bir etkileyen etkenlerdir.

TOEFL eğitmenlerimiz alanlarında uzman, sınav konusunda deneyimli ve minimum Türkiye'de 3 yıldır akademik sınav eğitimleri veren Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. English Park Dil Okulları olarak TOEFL ve dengi sınav eğitimleri için asla genel dil eğitimi veren eğitmenlerimizi görevlendirmeyiz. 

Sizler de hedefiniz olan sınavlardan başarı ile ayrılmak için kurumumuzu ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak eğitim öncesi ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.  - 

 

Eğitim Ücretleri

Sınavlara özellikle de TOEFL sınavına hazırlıkta eğitim ücretleri de birçok insanın kafasında soru işareti bırakmaktadır. Hatta birçok insan eğitim ücretlerinin yüksek olmasından dolayı bu sınava hazırlanmada kararsız kalmaktadır. En adil ve en uygun şekilde ücretlendirme yapan kurumumuz öğrencileri tarafından da bu anlamda takdir toplamakta ve rağbet görmektedir.

TOEFL sınavı için verdiğimiz eğitimlerde tamamen verilen eğitime dayalı olarak verilebilecek en uygun fiyat seçeneklerini öğrencilerimize sunmaktayız. Ödeme planları da öğrencilerimizin seçimine göre her bireyin eğitim alabilmesini kolaylaştıracak şekilde düzenlenmekte ve uygulanmaktadır.

English Park Dil Okulları olarak TOEFL sınavına hazırlık eğitim ücretlerini belirlerken toplam alacağınız ders saat süresini, eğitmen seçiminizi ve ders alacağınız programı dikkate almaktayız. TOEFL eğitim ücreti tüm bu kriterlerin tamamının dikkate alınması ile oluşturulmaktadır. Fiyatı etkileyen bir diğer konu ise ödeme seçiminizdir. Ödemeyi peşin nakit olarak yapmanız durumunda %5 'e varan peşin ödeme avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Sizde sektörün en uygun TOEFL sınavına hazırlık ücretleri konusunda bilgi almak ve tamamen size özel ödeme planı oluşturmamız için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Eğitim Başlangıç Tarihleri

TOEFL sınavına hazırlıkta geç kalmamak gereklidir. Sınav yaklaştığında alınacak eğitim ile uzun süreli düzenli eğitim arasında farklılıklar olmaktadır. Bu sıkıntıları aşabilmek için özel eğitim başlangıç tarihlerimizi tamamen öğrencilerimize göre düzenlemekteyiz.

Öğrencilerimizin en iyi eğitimi alabilmesi adına sınava yakın bir zamanda kayıt olan öğrencilerimize geride kalmamsı adına daha yoğun eğitim imkanı sunmaktayız. Belirlenen hedefinize göre eğitim tarihiniz sizin için olabilecek en uygun zamana göre düzenlenmektedir.

TOEFL eğitim başlangıç tarihi tamamen sizinle birlikte hazırladığımız plan ve programa bağlıdır. TOEFL eğitimi kurumlarımızda sadece bire bir özel derslerle hedefinize yönelik özel program çerçevesinde verildiği için eğitim başlangıç tarihi sizin ve eğitmenimizin ortak kararı ile belirlenmektedir.

English Park Dil Okulları'nda özel ders eğitimleri kayıttan sonra en geç 1 hafta içinde başlatılmaktadır. 

Sizde TOEFL eğitimi için ücretsiz seviye tespit sınavımıza katılmak, size özel programımızı hazırlamamız ve biran önce eğitime başlamak için şubelerimizde eğitim danışmanlarımız ile bir kahve eşliğinde görüşmeye davetlisiniz. 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54