Makaleler
Sefaköy İngilizce Kursu - English Park

 

Hareketli Sefaköy semtinde sunulan English Park İngilizce kursu, küresel İngilizce dilindeki yeterliliğini geliştirmek isteyen bireylere kapsamlı ve sürükleyici bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Kültürel açıdan çeşitlilik gösteren bir bölgede yer alan kurs, topluluğun zengin dil dokusundan yararlanarak öğrencilerin yalnızca dilbilgisi, kelime bilgisi ve konuşma becerilerini geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda İngilizcenin konuşulduğu ve kullanıldığı şekliyle ilgili nüanslar hakkında paha biçilmez içgörüler kazanmalarına da olanak tanır.

Etkileşimli sınıf oturumları, rehberli tartışmalar ve pratik uygulama alıştırmalarının bir karışımı aracılığıyla müfredat, İngilizce dil yolculuğuna çıkanlardan mevcut yeteneklerini geliştirmek ve geliştirmek isteyenlere kadar her seviyedeki öğrencilere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçi öğretim metodolojileri ve anadili İngilizce olmayanların karşılaştığı zorlukları derinlemesine anlayan deneyimli eğitmenler, İngilizce diline olan güveni ve gerçek sevgiyi teşvik eden destekleyici ve teşvik edici bir ortam yaratır.

Sefaköy İngilizce Kursu, sınıfın ötesinde öğrencilere kültürel alışveriş yapma, dil odaklı sosyal etkinliklere katılma ve çeşitli akran ağlarıyla bağlantılar kurma fırsatları sunarak öğrenme deneyimini daha da zenginleştiriyor ve onları modern çağın dilsel taleplerine hazırlıyor.

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54