Makaleler
Neden English Park'ı Seçmelisiniz?

 

English Park, her yaştan ve beceri düzeyinden öğrenciye benzersiz bir eğitim deneyimi sunan, şehirdeki önde gelen İngilizce dil öğrenme kurumu olarak kabul edilmektedir.

Şirinevlerde yer alan English Park'ın en son teknolojiye sahip tesisleri, etkili dil edinimine olanak sağlayan sürükleyici, zenginleştirici bir ortam yaratır. Müfredat, önde gelen dilbilimciler ve pedagojik uzmanlar tarafından, yenilikçi öğretim metodolojilerini pratik, gerçek dünyadaki uygulamalara güçlü bir vurgu ile harmanlayarak titizlikle tasarlanmıştır.

Aynı zamanda öğrencilerin tüm potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda son derece tutkulu olan eğitmenler ile kişiselleştirilmiş ilgiye olanak tanır. English Park'ın güçlü ders dışı programı, sınıfın ötesinde, çok yönlü iletişim becerilerini geliştirmek için birlikte çalışan kültürel geziler, konuşma kulüpleri ve gönüllülük fırsatlarını içerir.

Okulun akademik mükemmelliğe olan bağlılığı, farklı geçmişlere sahip öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini geliştirirken yaşam boyu bağlantılar kurduğu canlı sosyal topluluğuyla tamamlanmaktadır. Kendine güvenen, kendini ifade edebilen mezunlar yetiştirmesiyle tanınan English Park, bölgedeki İngilizce eğitimi için altın standart statüsünü sağlamlaştırarak, besleyici ve destekleyici bir ortamda dil potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak isteyen, yakın ve uzak dil öğrencilerini kendine çekmiştir.

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54