kurs
Bahçelievler İngilizce Kursu

BAHÇELİEVLER İNGİLİZCE KURSU

Bahçelievler ingilizce kursu denildiğinde 1996 dan beri aralıksız eğitim sunan English Park Dil Okulları ilk akla gelen dil okulu olma özelliği taşımaktadır. Özellikle yetişkin ve çocuk gruplarına sunduğu genel ve akademik İngilizce dil eğitimleri ile adından söz ettiren kurumumuz Bahçelievler ilçesi Şirinevler bölgesinde yer almaktadır. Bahçelievler kampüsümüzde ilköğretim 2. sınıftan yetişkin tüm yaş gruplarına ve bireysel öğrencilerin haricinde kurumsal öğrencilere de eğitim sunulmaktadır. Bahçelievler ingilizce kursu denildiğinde English Park akla gelen ilk yabancı dil eğitim kurumudur. 

Bahçelievler ilçesi günümüzün en yoğun nüfus artışı alan ilçelerin başında gelmektedir. Bahçelievler denildiğinde akla gelen ilk yer Şirinevler mahallesidir. Bir mahalleden çok merkezi büyük bir semti andıran Şirinevler Bahçelievler ilçesinin en yoğun ziyaret alan bölgesidir. E5’e paralel bir konumda yer alan Şirinevler metro ve metrobüs durağına sahiptir. Ayrıca bölge Ataköy’e komşu ve bir üst geçit ile birbirine bağlanmaktadır. 


Bahçelievler özellikle Marmara Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Okan Üniversitesi kampüsleri ile üniversite eğitimi anlamında büyük bir gelişim kazanmıştır. Ayrıca bölge birçok kolejinin de ilgisini çekmektedir ve yatırım almaktadır. Bunlar arasında Doğa Koleji, Mektebim Koleji, Okyanus Koleji, Başarı Koleji, Aka Koleji, Bahçeşehir Koleji ve İhlas Koleji gibi Türkiye’nin önde gelen kolejleri yer almaktadır. Bu anlamda Bahçelievler ilçesi tam bir eğitim ilçesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bunca kolej ve üniversite kampüslerinin yoğun olarak yer aldığı ilçe bizler gibi birçok özel eğitim kurumlarının da yatırımlarını çekmektedir. Ancak bu eğitim kurumları içinde English Park Dil Okulları bundan yaklaşık 27 yıl önce 1996 yılında Bahçelievler Şirinevler’de hizmet vermeye başlamıştır. 


Bizler için Bahçelievler ilçesi önemi büyük bir eğitim ilçesidir. Bunda ana eğitim dallarımız olan İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça ve Fransızca dil eğitimi hedef kitlesinin yoğun olarak bu ilçede bulunması gelmektedir. Özellikle Bahçelievler ilçesinde yer alan üniversitelerde birçok etkinlik ve seminer düzenlemekteyiz. Seminer ve çalışmalarımızda yabancı dilin önemi, akademik yabancı dil sınavlarında başarının yolları gibi birçok konuya açıklık getirmeye çalışıyoruz. Yine ayrıca Bahçelievler ilçesinde yer alan ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine hafta içi etütler, hafta içi dil eğitimleri ve hafta sonu eğitim sınıfları düzenlemekteyiz. Özellikle ilköğretim 2.sınıftan itibaren dil eğitimi vermekteyiz. 


Bahçelievler ilçesine bağlı;

75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
Ali Haydar Günver İlkokulu
Altınyıldız İlkokulu
Atatürk İlkokulu
Behiye Dr Nevhiz Işıl İlkokulu
Emlak Konut İlkokulu
Erguvan İlkokulu
Fikret Yüzatlı İlkokulu
Gazi İlkokulu
GSD Eğitim Vakfı Bahçelievler İlkokulu
Halit Ziya Uşaklıgil İlkokulu
Hürriyet İlkokulu
Kocasinan İlkokulu
Koza İlkokulu
Kuleli İlkokulu
Mevlana İlkokulu
Mustafa Kemal İlkokulu
Siyavuşpaşa İlkokulu
Şirinevler Mehmet Şen İlkokulu
Toki Halit Öge İlkokulu
Yayla İlkokulu
Zaferler İlkokulu öğrencilerinden yüzlerce kursiyerimiz bulunmaktadır. Ayrıca yine Bahçelievler ‘de bulunan ortaokullardan; 

15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu
Ata Ortaokulu
Bağlar Ortaokulu
Bahçelievler Belediyesi İmam Hatip Ortaokulu
Bahçelievler İmam Hatip Ortaokulu
Bahçelievler Kumport Ortaokulu
Bülent Ecevit Ortaokulu
Dr. Refik Saydam Ortaokulu
Emir Sultan Ortaokulu
Kazım Karabekir Ortaokulu
Kemal Hasoğlu İmam Hatip Ortaokulu
Kudret Saracoğlu Ortaokulu
Kuleli Ortaokulu
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Mustafa Kemal Ortaokulu
Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu
Şair Zihni Ortaokulu
Şehit Erhan Bulut Ortaokulu
Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu
Şirintepe Ortaokulu
Toki Halit Öge Ortaokulu
Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu
Yenibosna Fatih Ortaokulu
Yenibosna Ortaokulu
Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ‘ndan da çok fazla öğrenciye sahibiz. 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54