kurs
Şirinevler İngilizce Kursu

ŞİRİNEVLER İNGİLİZCE KURSU

İstanbul Bahçelievler ilçesine bağlı Şirinevler’de İngilizce dil eğitimi vermek için bundan 20 yıl önce 1996 yılında kurulan English Park Dil Okulları o günden bu güne Şirinevler ‘de bulunan dil kursları içinde en çok tercih edilen İngilizce dil kursu olma başarısını göstermektedir. 


Şirinevler İngilizce kursları içinde kurumumuz adını kalite ile özdeşleştirmiştir. Verdiği eğitim programları ile her kesimden öğrenciye hizmet veren English Park, ilköğretimden üniversiteye, çalışan kesimden emeklilere kadar her yaşta her kesime İngilizce dil eğitimi vermektedir. Bulunduğu binayı bir dil eğitimi için en iyi şekilde kullanmaktadır.


English PARK’ın öncelikli hedefi öğrencilerinin başarılı olmasıdır. Kurumumuz bu eğitim anlayışı çerçevesinde her öğrencisinin durumunu bire bir takip etmektedir. Başarı durumunun sürekli takip edilmesi, vakit kazancı açısından da önemlidir. 


Başarı Garantisi English Park Dil Okulu olarak öğrencilerimizin İngiliz Dili ve Kültürünü tam anlamıyla öğrenebilmeleri için kursiyerlerinden 2 isteği vardır. 


1-Devamsızlık yapmaması
2-Ödevlerini yapması 


English Park Dil Okulu olarak öğrencilerimizin; dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcı konuşma gelişimlerini başarılı bir süreçle sağlıyoruz. Eğitim Danışmanlarımız bu süreçte öğrencinin genel gidişatını, başarı durumunu ve ilerleyişini sürekli takip ederek; English Park Eğitim Sistemini en verimli şekilde kullanabilmesi için gerekli iletişimsel desteği sağlamaktadır. Eğitim sistemimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alınız. 


Sınıflarımız min: 8 max:14 kişilik olup, klima ve diğer modern imkânlara sahiptir. U düzeninde Sınıf ortamı hazırlanmıştır. Bu düzende öğrencilerin her birisiyle birebir diyalog sağlanmaktadır. Dünyaca ünlü OLC (Oxford language centre) ölçütlerine uygundur.

 

 

Şirinevler İngilizce Kursuna Nasıl Ulaşım Sağlarım / Nasıl Giderim?

İstanbul'un en merkezi konumlarından biri olan Şirinevler'e toplu taşıma ve özel aracınız ile oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirinevlerde bir ingilizce kursunda eğitim almak istiyorsanız ulaşımın oldukça rahat olduğunu söyleyebiliriz. 

Şirinevler İngilizce kurs binamıza metro ile M1A hattı ile Ataköy / Şirinevler durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Yine otobüs ile şehrin bir çok noktasından Şirinevler meydana ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca tranvay ve minibüs ile de ulaşım sağlayabileceğiniz gibi drekt metrobüs ile Şirinevler durağına ulaşım imkanınız mevcuttur. 

Şirinevler İngilizce Eğitim Takvimi 

Kursumuzun Şirinevler şubesinde yeni dönem eğitimleri yetişkinlerde Temmuz ve Ağustos aylarında yeni sınıflar başlayacak iken, çocuk gruplarımızda Eylül ayında eğitim sezonu başlayacaktır. Erken kayıt dönemi avantajını kaçırmayın. 

Şirinevler İngilizce Kursu Öğrenci Yorumları 

Kursumuzda öğrenim gören öğrenci yorumlarını buradan okuyabilirsiniz. Memnuniyet ve eğitim ile ilgili gerçek öğrenci yorumlarını 21 yıldır aralıksız öğrenci adaylarımıza yayınlıyor ya da şubelerimizden sunuyoruz. Sizleri de Bahçelievler / Şirinevler ingilizce kursu şubemizde bir kahve içmeye bekleriz.  

 


english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr

Sanal Tur

Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
0 (212) 552 20 54