İletisim
English Park Şirinevler

Adres : Meriç Sokak No : 12 Şirinevler Meydanı Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Telefon : 0212 552 20 54

Gsm : 0532 666 62 66 

E-Posta : info@englishpark.com.tr

English Park Şirinevler Şubesi’ne Ulaşım

Yetişkin ve junior (Çocuk) dil eğitimleriniz için hizmet sunan “Şirinevler Merkez” kampüsümüze aşağıda ki alternatifler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel Araç İle Ulaşım: Şirinevler meydanda yer alan şubemize özel aracınız ile çok rahat ulaşım sağlayabilir, aracınızı şubemizin arkasında yer alan sokaklara ya da özel otoparklara bırakabilirsiniz.

Metrobüs İle Ulaşım: Şirinevler İngilizce Kursumuza metrobüs ile ulaşım en rahat ulaşım alternatifidir. Metrobüs ile Şirinevler durağında inerseniz, direkt 150 metre yürüyerek şubemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro İle Ulaşım : Şirinevler / Ataköy durağında inerseniz eğer şubemize yaklaşık 60 metre yürüme mesafesinde kalacaktır. Metro ile şubemize gelmek iyi bir ulaşım tercihi olacaktır.

Otobüs İle Ulaşım: Şirinevler’den geçen tüm otobüs hatlarını şubemize ulaşmak için kullanabilirsiniz. Şirinevler Meydan durağında indikten sonra sizi sadece 1-2 dakikalık bir yürüme mesafesi beklemektedir.

Minibüs İle Ulaşım: Şirinevler’den geçen ya da Şirinevler son durak minibüsleri ile şubemize oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirinevler Meydan’da yer alan şubemiz ile minibüs son durakları yaklaşık 50 metre mesafededir.

Taksi İle Ulaşım: Taksi ile yolculuk yapacak öğrencilerimiz Şirinevler Meydan demeleri yeterli olacaktır. Şirinevler Meydan’dan yaklaşık 1-2 dakikalık bir yürüyüş ile şubemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Öğrenci Servislerimiz İle Ulaşım: Kursumuz ilköğretim öğrencileri için birçok ilçeden servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzergâhları öğrenmek şubemizi arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

İletişim Formu

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54