kurs
Küçükçekmece İngilizce Kursu

KÜÇÜKÇEKMECE İNGİLİZCE KURSU

Küçükçekmece'de ikamet eden ve İngilizce dil eğitimine ihtiyaç duyan yetişkinlere ve ilköğretim çocuklarına yönelik ingilizce dil eğitimi English Park Dil Okulları'nda tam 1996 dan beri yıldır aralıksız verilmektedir. Küçükçekmece İngilizce kursu ihtiyacınız için biz sizlere hizmet için hazırız. 

Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. Batısında Avcılar ve Küçükçekmecegölü Kuzeyinde Başakşehir Doğusunda Bahçelievler ve Bağcılar 

Küçükçekmece English Park İngilizce Kursu, İlçedeki kişilere ve her türden faaliyette bulunan firma çalışanlarına, İngilizceyi hiç bilmeyenlerden, en baştan başlamak isteyenlere ya da belirli bir İngilizce bilgisine sahip kişilerin seviyesine göre İngilizce eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Kurumumuz türdeşleri içinde kendi kitaplarını, kendi eğitim programını ve kendi kadrolu eğitmenlerini kullanan sayılı dil eğitimi kurumlarından biridir.

Komşularından bahsetmek gerekirse, en büyükleri Avcılar dışında Bahçelievler, Bakırköy ve Güngören’de kalabalık semtlerdendir.

Küçükçekmece bölgesinde birçok kültür merkezi ve alışveriş merkezi yer almaktadır. Bunlar arasında Arena Park AVM, Armoni Park Outlet Center gibi işlek yerleri sayabiliriz.

Aynı zamanda Küçükçekmece'de 4 tane Kültür merkezi vardır. Bunlar: Cennet Kültür ve Sanat Merkezi (CKSM), Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi (HKSM), Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi (SKSM) ve Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi (YKB)'dir.

Güneyinde Bakırköy ve Marmara Denizi vardır. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992'de Avcılar'ın, 2009'da Başakşehir'in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır. İstanbul'un 39 ilçesi arasında yaşam kalitesi endeksi sıralamasında 12. Sıradadır. Marmara Denizi ve adını verdiği Küçükçekmece gölüne kıyısı vardır.

Küçükçekmece İngilizce Dil Eğitimi 

Küçükçekmece'de İngilizce kursu arayanlar için English Park Dil Okulları olarak Şirinevler Meydan'da bulunan eğitim kampüsümüzde sizlere eğitim verebiliriz. Küçükçekmece'den metrobüs, otobüs, minibüs ile şubemize ulaşabileceğiniz gibi özel aracınız ile de kolaylıkla şubemize ulaşım sağlayabilirsiniz. Küçükçekmece 'de ikamet eden yetişkinler genel ingilizce, akademik sınav eğitimleri için bizi tercih edebileceği gibi dilerseniz öğrenci servislerimiz ile ilköğretim 2. sınıftan itibaren çocuklarınızı da okulumuza gönderebilirsiniz. 

Küçükçekmece ingilizce kursu, Küçükçekmece çocuk ingilizcesi kursu ( Junior English ) ihtiyaçlarınız için sizde Küçükçekmece'den Şirinevler'de yer alan şubemizde eğitim gören yüzlerce öğrencimiz arasında yerinizi alabilirsiniz. İster üniversite öğrencisi olun, ister çalışan, isterseniz lise ya da ilköğretim sizler uygun dil eğitim programları English Park'da. 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54