Yurtdışı Eğitimler
Work And Travel

Work & Travel programı üniversite öğrencilerinin ABD 'de hem dil eğitimi alabilecekleri hem de çalışarak gelir elde edebilecekleri bir programdır. Work and Travel programı yaz aylarında dünyanın bir çok ülkesinden üniveriste öğrencilerinin tamamen Amerikan'ın gözetimi altında hem yabancı dillerini geliştirmelerini sağlayan hemde çalışarak burada ki harcamalarını rahatlıkla karşılamalarına olanak sağlayan bir kültürel organizasyondur. Kültürel orananizasyon diyoruz çünkü Amerika bu program ile ülkesinin kültürü ve dünyanın farklı yerlerinden gelen gençlere aktararak onların da gittikleri ülkelerde bundan bahsetmelerini sağlamayı hedeflemektedir. 

Amerika'da genellikle bilgi ve deneyim gerektirmeyen işlerde çalışarak İngilizce dil eğitiminiz için bir kursa rahatlıkla kayıt olabilir, hatta özel ders dahi alabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde yurt dışı çalışma deneyimi kazanmış olarak geri dönersiniz. Ayrıca dünyanın bir çok ülkesinden arkadaş ve dostluklar elde etmekte büyük kazanım olarak görülebilir. 

Work & Travel programı hakkında daha detaylı bilgi almak, başvuru süreci ve maliyetler konusunda detaylı görüşmek için sizleri şubelerimizde bir kahve içmeye bekleriz.  

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54