Bahçelievler ilçesi Şirinevler Meydanda yer alan ingilizce kurs binamıza metrobüs, metro, Şirinevler'den geçen tüm otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, taksi ve özel aracınız ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.
Şirinevler şubemizde genel ingilizce, akademik yabancı dil sınavlarına yönelik (TOEFL / IELTS / TOEIC/ YDS / YÖKDİL vs) eğitimler ile diğer Avrupa dillerinde ( Arapça, Rusça, İspanyolca, Almanca ) eğitimler verilmektedir. Yine ilköğretim öğrencilerine özel ilkokul 2. sınıftan 8. sınıfa kadar kolej kalitesinde İngilizce dil eğitimleri verilmektedir.
Şirinevler kurs binamızda Salı / Çarşamba / Perşembe ve Cuma günleri saat 09:00 / 21:00 arası, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09:00 ile 19:00 arası kayıt işlemleri yapılmaktadır.
İngilizce kurs fiyatlarımız dönemsel kampanyalar ve alacağınız eğitim süresine göre değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız en uygun fiyatlarla sizlere dil eğitimleri sunacağından emin olabilirsiniz. Sizde Şirinevler merkez kampüsümüze danışarak düşündüğünüz ya da ihtiyacınız olan dil eğitimi için fiyat teklifimizi alabilirsiniz.
Bir yabancı dil kursu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter size sunduğu avantajlar ve dil öğrenme garantisi sunmalarıdır. Bunların yanı sıra eğitim müfredatında dünya ile paralel yürütülen programlara sahip ve eğitmenleri de bu programlara sadık eğitim kurumları ile daha başarılı eğitim süreci yürütebilirsiniz.
Kursumuz başta İngilizce olmak üzere Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince, Arapça dillerinde eğitimlerde sunmaktadır. Tüm bu dil eğitimleri başta Şirinevler Kurs Binamızda ve diğer şubelerimizde alabilirsiniz.
English Park Dil Okulları olarak TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, YÖKDİL, Aile Birleşimi gibi akademik ve dil ölçmeye yönelik sınavlara hazırlık eğitimleri vermektedir. Bu tarz eğitimler genellikle özel ders olarak kişiye özel sınıf ve saatlerde yine kişiye özel çalışma programları ile başarı odaklı verilmektedir.
Şirinevler Merkez Şubemiz ve diğer şubelerimizde verilen Almanca seviyeleri; A1 / Almanca Başlangıç Seviyesi A2 / Almanca Ön Orta Seviye B1 / Almanca Orta Seviye
Şirinevler Genel Merkez Şubemiz dahil hiç bir şubemizde ders kaynakları için ücret talep edilmez. Ayrıca Şirinevler şubemizde ders kitapları yanı sıra okuma kitapları, defter, kalem gibi ekstra kaynaklar yetişkinlere ücretsiz verilirken, çocuk gruplarına 49 parçalık eğitim seti, çanta, defter, kaleme kadar tüm eğitim ve öğretim malzemeleri ücretsiz verilmektedir.
Şirinevler'de yer alan diğer İngilizce kurslarından en önemli farkımız öğrenci odaklı olmamız. Asla ticari olarak hareket ederek eğitimler sunmuyoruz. En iyi eğitime imza atmak için gerekli tüm kaynaklarımızı seferber ediyor, öğrenci memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İlköğretim ikinci sınıftan itibaren bulunan öğrencilerimizin tamamı kendi seviyelerinde en iyi dil eğitimlerini almaktadır. Sınıflar dolunca değil, eğitim başlama tarihi gelince eğitimlere başlanır ve asla ara verilmez. Bizler 1996 dan beri aralıksız Şirinevler'de bulunan bir eğitim kurumuyuz. Ve Şirinevler'in en bilinen markası ve dil okuluyuz.
Evet. Şirinevler İngilizce kurs binamızda ilköğretim ikinci sınıftan itibaren eğitimler verilmektedir. Hafta sonu bir gün, günde üç saat ana ders ve ek aktivite ile etüt dersleri ile birlikte okul dönemi boyunca eğitimlerimiz sürmektedir.
Yetişkin ve junior (Çocuk) dil eğitimleriniz için hizmet sunan “Şirinevler Merkez” kampüsümüze aşağıda ki alternatifler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel Araç İle Ulaşım: Şirinevler meydanda yer alan şubemize özel aracınız ile çok rahat ulaşım sağlayabilir, aracınızı şubemizin arkasında yer alan sokaklara ya da özel otoparklara bırakabilirsiniz. Metrobüs İle Ulaşım: Şirinevler İngilizce Kursumuza metrobüs ile ulaşım en rahat ulaşım alternatifidir. Metrobüs ile Şirinevler durağında inerseniz, direkt 50 metre yürüyerek şubemize ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro İle Ulaşım : Şirinevler / Ataköy durağında inerseniz eğer şubemize yaklaşık 60 metre yürüme mesafesinde kalacaktır. Metro ile şubemize gelmek iyi bir ulaşım tercihi olacaktır. Otobüs İle Ulaşım: Şirinevler’den geçen tüm otobüs hatlarını şubemize ulaşmak için kullanabilirsiniz. Şirinevler Meydan durağında indikten sonra sizi sadece 1-2 dakikalık bir yürüme mesafesi beklemektedir. Minibüs İle Ulaşım: Şirinevler’den geçen ya da Şirinevler son durak minibüsleri ile şubemize oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirinevler Meydan’da yer alan şubemiz ile minibüs son durakları yaklaşık 50 metre mesafededir. Taksi İle Ulaşım: Taksi ile yolculuk yapacak öğrencilerimiz Şirinevler Meydan demeleri yeterli olacaktır. Şirinevler Meydan’dan yaklaşık 1-2 dakikalık bir yürüyüş ile şubemize ulaşım sağlayabilirsiniz. Öğrenci Servislerimiz İle Ulaşım: Kursumuz ilköğretim öğrencileri için birçok ilçeden servis hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzergâhları öğrenmek şubemizi arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Evet çocuk dil eğitimi için Şirinevler Şubemize özel okul servislerimiz bulunmakta olup güzergah ve servis bilgilerine Şirinevler İngilizce Kursu'muzu arayarak eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.
English Park Dil Okulları eğitim kaynaklarına en çok yatırım yapan, bu konuda AR-GE ve yazar kadrosunu sürekli güncel tutan, yazılı kaynakların yanı sıra online kaynaklar konusunda da kendi yayınlarını kullanan sektörün tek yabancı dil eğitim kurumudur. Eğitim verdiği tüm seviyelerde çocuklarımız için ders kaynakları kendi eğitimenlerimizce hazırlanmış olan kitap ve eğitim setlerinden oluşmaktadır. Sektörde sadece English Park Dil Okulları'nda bulabileceğiniz yabancı dil eğitim setimiz ile çocuklarınız eksiksiz eğitim alma fırsatına erişecektir. Setimiz içinde ders kitapları yanı sıra, kelime kartları, hikaye kitapları, cd ve dvd, kelime çarkları gibi bir çok kaynak bir arada sunulmaktadır. Yine derslere takviye olacak, bulunduğu her ortamda 7/24 eğitim görme fırsatı sunacak English Park Online İngilizce Portalı'na erişim şifresi de kurumumuzca tüm öğrencilere ücretsiz sunulmaktadır.
Tüm eğitimlerimiz sonunda gerçekleştirilen sınavlarda başarı not ortalamasını tutturan öğrencilerimize derslere katılım ve devamsızlık durumlarını da dikkate alarak 'Eğitim Tamamlama Sertifikası' veriyoruz.
Bizler hizmet vermeye başladığımız yıllardan günümüze resmi bir kurum olarak hizmet vermekteyiz. English Park Dil Okulları Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı ve Bakanlıkça denetlenen bir dil eğitim kurumudur.
Kurumumuzda alacağınız eğitimlerin ödemelerini nakit, kredi kartı, havale ve eft yolu ile yapabilirsiniz. Dilerseniz eğitiminizi taksitlendirerek elden senet ile ya da kredi kartınıza peşin fiyatına taksit ile de ödeyebilirsiniz.
Sınıflarımız 16 kişinin rahatlıkla beraber eğitim alabileceği düzene sahip olmasına rağmen minimum 8 kişinin yer alması ve eğitim başlangıç tarihinin gelmesi ile de eğitimlere başlanmaktadır. Eğitim için illa ki 16 kişinin bir araya gelmesi beklenmez. Bu durum diğer kursların öğrencilere yaşattığı en büyük problem iken bizde böyle bir olumsuzluk asla yaşanmaz. Ancak eğitimin sağlıklı ilerlemesi için minimum rakam dikkate alınır. Sayının azalması toplam ders saatlerinin yeniden planlanmasına neden olabilir.
Evet. Ücretsiz eğitim tekrarı alabilmesi için bir öğrenciniz derslere maksimum %10 devamsızlık yapması, sınavlara katılım sağlaması ve sınav sonuç ortalamasının 60 altı olmaması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren her öğrenci ücretsiz olarak eğitim tekrarı hakkı kazanır.
english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54