kurs
Bakırköy İngilizce Kursu

BAKIRKÖY İNGİLİZCE KURSU


Bakırköy ilçesi İstanbul’un en eski ve en büyük ilçelerinden biridir. Bugün ki sınırlarına 1992 yılında kavuşan Bakırköy 1990’lı yıllarda İstanbul toplam nüfusunun beşte birine sahipti. Ancak bu oran 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar  ve  Güngören  ilçelerinin ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.


Bakırköy İstanbul’un en eski ve gelenekleri olan bir semttir. Bu semtte ikametgâh eden halkın büyük bir oranı geçmişten günümüze bu ilçede oturmaktadır. Hatta kuşaklar arası bu ikametgâhlık devam etmektedir. Eski yerleşim olmasından dolayı Bakırköy’de tarihi mekân görmek, eski dönem yapıları ile karşılaşmakta çok sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Ancak son zamanlarda oldukça değeri artan ilçede rezidans ve lüks konutlar yapılmaya başlamıştır. Bunda kentsel dönüşümünde etkisi oldukça yüksektir. 


Eğitim Bakırköy ilçesinde oldukça değerli bir kavramdır. İlçede yaşayan bireyler eğitim konusunda oldukça bilinçlidir. Bu anlamda ilçede birçok eski tarihli kurulu özel kolejler, eğitim merkezleri yer almaktadır. Günümüzde de üniversiteler, kolejler ve özel kursların yoğun olarak tercih ettiği bir ilçe olan Bakırköy’de dil eğitimi büyük önem taşımaktadır ve yoğun rağbet görmektedir. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak Bakırköy halkına ve çocuklarına eğitim verim veriyoruz.  Servislerle çocukları Şirinevler ‘de yer alan kurumumuza getirerek eğitim veriyoruz ve yetişkinlere ise bir metrobüs kadar yakınız. 


Bakırköy ilçesine komşu ilçede yer alan Bahçelievler’de yer alan kurumumuza Bakırköy’den çok yoğun talep gelmektedir.  Özellikle Bakırköy ilçesine bağlı Atatürk Havalimanı ‘nda görev yapan personeller dil kursumuza yoğun ilgi göstermektedir. İş yerlerine vermeleri gereken sertifikalar ve dil yeterlilik belgeleri için de yine havalimanı personelleri English Park Şirinevler merkez kampüsümüzü yoğun olarak tercih etmektedir. 


Bakırköy’de yer alan Kemerburgaz Üniversitesi kampüsü, Nişantaşı Üniversitesi kampüsü, İstanbul Üniversitesi sağlık fakültesi kampüsü ve Kültür Üniversitesi kampüsü ile büyük bir üniversite ilçesi de olan Bakırköy ‘e özel yetişkin sınıfları ve akademik yabancı dil sınav sınıfları ile özel ders programları hazırlamaktayız. 

 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54