Hakkımızda
Hakkımızda

English Park, 1996 yılından bu yana hızla büyüdüğü gibi, kadrosu da genişlemektedir. Kadromuz farklı departmanlara ve çalışma alanlarına ayrılmıştır. Bu bölünmüş departmanlar hep bir arada bir takım olarak çalışır. English Park her zaman öğrencinin eğitimini ve memnuniyetini hedefler. Bu doğrultuda gerçekçi ve ortak hedefler belirleyerek gelişimini ve ilerleyişini sürdürür. Kurumsal olarak öğrencilerimizin yararlandığı departmanlar aşağıdaki gibidir:

 

Halkla İlişkiler ve Eğitim Danışmanlığı Departmanı: Öğrenciler kuruma ilk girdikleri andan itibaren eğitim planları ile ilgili yardımcı olurlar. Gelecekle ilgili, kurum içi veya kurum dışı eğitim seçenekleri konusunda potansiyel öğrenciler ve bünyemizdeki öğrencilerimizin tümüne hizmet vermektedir.
Öğrenci İşleri Departmanı: Öğrencilerimizin English Park’taki eğitim süreçleriyle ilgili her konuda yardım alabileceği departmanımızdır. Kitaplarınızın teminatından, programlarınızın planlanmasına kadar eğitiminizi ilgilendiren her adımda çalışmalar yapar. Eğitim programınızla ilgili her konuda sorular sorabilirsiniz.
Ön Muhasebe Departmanı: Öğrencilerimizin kurumla ilgili finansal işlerini yürütebilecekleri departmanımızdır. Bu departmanların yanı sıra, Rehberlik Departmanı, Araştırma-Geliştirme Departmanı ve diğer akademik departmanlar bir arada çalışmaktadır.

 

Akademik Kadromuz

Öğretmenler her zaman bir eğitim kurumunun bel kemiğidir. Biz de bu hususa inanarak, her zaman işini ciddiye alan, öğrencilerin gelişimini ve başarısını koşulsuz kriter olarak kabul eden öğretmenlerle çalışırız. Akademik kadrolarımızı oluştururken üniversite öğretim görevlileri, yerli yabancı akademisyenler, yazar ve alanında uzman deneyimli eğitmenler arasından öğretmenlerle çalışmaktayız. English Park için önemli olan öğrencinin ihtiyacına göre o alanda uzmanlaşmış eğitmenlerimizi branşlaştırarak en kısa zamanda en verimli eğitim sürecini organize edebilmektir.

Düzenli olarak akademik kadromuzla yaptığımız toplantılarda, öğrencilerimizin güncel ihtiyaçlarını, öğretmenlerimizin ihtiyacı olabilecek, kaynak güncellemelerini ve değişikliklerini akademik koordinasyon departmanı ile yürütmekteyiz. Eğitim kadromuzun mükemmeliyetçi bir yaklaşımla alanında teknik olarak uzman olmasının yanısıra, sosyal anlamda da bütünleştirici ve pozitif bir yaklaşımda olması özenle tercihimizdir.

Gurur duyarak paylaştığımız bu sayfamızda emeği geçen bütün öğretmenlerimize bu günlerin gerçek mimarları oldukları için teşekkür ederiz.

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54