Yurtdışı Eğitimler
Amerika Dil Okulları

Amerika, İngilizce dil eğitimi denilince akla ilk gelen ülkelerin başında yer alır. Gerek İngilizce'nin ana vatanı olması gerekse Avrupai duruşu ve ülkemize ABD 'ye nazaran çok daha yakın olmasından dolayı İngiltere'yi dil eğitimi konusunda daha yoğun tercih ederiz. 

İngiltere 'de yaz boyunca dil eğitimi alabileceğiniz bir çok şehir ve okul bulunmaktadır. İngiltere hükümeti özellikle eğitim programramında bu konuda özel bir çalışma yapmaktadır ve ülkesine eğitim için gelenlere vize konusunda daha şeffaf ve kolaylık sağlamaktadır. Amerika yaz okulu programı çerçevesinde haftalıktan tutun da tüm yazı kapsayacak şekilde uzun dönem dil eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca eğitim vizeniz ile haftada 20 saat çalışma iznine de sahip olursunuz. Böylelikle eğitim masraflarınızı karşılama fırsatı da yakalarsınız.

English Park Dil Okulları olarak İngiltere'de yaz dil eğitim programı almanızı tavisye ederiz çünkü okullarda ve kurslarda verilen eğitim İngiliz İngilizcesi'dir ve bu dilin ana vatanı burası yani İngiltere'dir. Bu anlamda asla zorlanmadan kısa sürede ülkeye adapte olabilirsiniz. Ayrıca dünyanın bir çok ülkesinden dil eğitimi için ülkeye giriş yapan gençlerle tanışarak yeni arkadaşlıklara ve dostluklara yelken açabilirsiniz.

İngiltere ülke olarak tarihi çok eskilere dayanan şehirlere ve kalıtsal tarihi mekanlara sahiptir. Bu anlamda eğitiminiz boyunca bu tarihi ve kültürel zenginlikleri de yakinen görme fırsatı bulabilirsiniz. 

Sizde ' Amerika Yaz Okulu ' için bizimle temasa geçin hayallerinizi ertelemeden eğitiminize katkıda bulunun. 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54