kurs
Ataköy İngilizce Kursu

ATAKÖY İNGİLİZCE KURSU

Ataköy semtine hizmet veren dil kursumuzu anlatmadan önce sizlere Ataköy hakkında bazı bilgileri aktarmakta yarar görüyoruz. Öyle ki Ataköy semti son yıllarda değer olarak oldukça artan bir muhittir. Özellikle bu semtte yaşayan bireylerin eğitim düzeyinin yüksek olması ve gelir anlamında da Türkiye standartlarının üzerinde yer almalarından dolayı eğitim ve sanata daha fazla önem vermektedirler. 


İstanbul’un proje bölgelerinden biri olan Ataköy Bakırköy ilçesine bağlı bir semttir. Ancak konum olarak şehrin merkezinde yer alan Ataköy Bakırköy dışında Bahçelievler, Fatih, Avcılar bölgesine yakındır. Ataköy Türkiye’nin ilk uydu kent projesidir. Bu anlamda bu semtte yerleşim oldukça plan ve programlı altyapı düzeni oldukça düzgün bir semttir.


Ataköy bölgesinde birçok kültür merkezi ve alışveriş merkezi yer almaktadır. Bunlar arasında Yunus Emre Kültür Merkezi, Konservatuar (Bakırköy Belediyesine Aittir), Galleria AVM, Ataköy Marina ve AVM, Atrium AVM gibi önemli olanları sayabiliriz. 


Günümüzde 4 farklı mahalleye yayılmış toplam 11 kısımdan oluşan Ataköy semti özellikle son zamanlarda yapımı devam eden lüks konut ve Rezidans projeleri ile değerine değer katmaktadır. 


Ataköy’de İngilizce kursu arayışı bundan yaklaşık 27 yıl önce 1996 yılında English Park Dil Okulları’nın ilk şubesini Şirinevler’e açması ile son bulmuştur. Şirinevler ile Ataköy birbirine komşudur ve aralarında sadece E-5 ya da diğer adı ile D100 kara yolu ayırmaktadır. Şirinevler ile Ataköy bir birine öylesine yakın iki semttir ki bu iki semti bir birine bağlayan karayolu üzerine kurulu bir üst geçittir.  Böylesine yakın olan iki semte birden hizmet veren English Park Dil Okulları Ataköy’de ikametgâh edenlerin en çok tercih ettiği dil kursu olma özelliği taşımaktadır. İlköğretim sınıf öğrencilerinden lise öğrencilerine, üniversite öğrencilerinden yetişkin çalışanlara kadar her kesimden öğrenci kabulü yapan kurumumuz Ataköy halkına hizmet vermekten büyük onur duymaktadır. 


Ataköy İngilizce kursları içinde toplamda 7 katlı binası ve 1000 m2 ‘den fazla kapalı eğitim alanı ile en büyüğü olan English Park Dil Okulları İngilizce dilinin yanı sıra Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca ve İspanyolca eğitimleri de vermektedir. Ayrıca akademik yabancı dil sınavlarından TOEFL – IELTS – TOEIC ile Aile Birleşimi sınav eğitimlerini de vermektedir. Ataköy’e komşu Şirinevler’de yer alan eğitim merkezimizde sizleri de misafir etmekten ve bir kahve ikram etmekten büyük keyif duyarız. 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54