kurs
Bağcılar İngilizce Kursu

BAĞCILAR İNGİLİZCE KURSU

Bağcılar ilçesi İstanbul ilçeleri arasında en yüksek nüfusa sahip ilçesidir. Özellikle İstanbul’a son zamanlarda gelen göçün büyük bir bölümü Bağcılar ilçesine yerleşmiştir. 1992 yılına kadar Bakırköy ilçesine bağlı bir semt iken 1992 yılında ilçe olmuştur. O günden günümüze de yoğun nüfus artışı ile karşı karşıya kalmıştır. Bugün ilçenin yüzölçümü 22 km karedir. 


Bağcılar ilçesi öğrenci yoğunluğu bakımından da büyük bir nüfusa sahiptir. İlçede ilköğretim ve lise çağında öğrenci sayısı 120.000 civarında olduğu bilinmektedir. Ayrıca üniversite öğrencisi bakımından da yurtlar aracılığı ile nüfus hiçte azımsanmayacak bir orandadır. Ayrıca Bağcılar ilçesinde İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi kampüsü ve Medipol Üniversitesi yer almaktadır. Bu anlamda üniversite öğrencisi sayısı da oldukça fazladır.

 
Bağcılarda yer alan bir çok dil okulu olmasına rağmen English Park Dil Okulları Bağcılar’da ikametgah eden öğrenciler tarafından yoğun talep görmektedir. Özellikle başta İngilizce olmak üzere Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça ve Fransızca dil eğitimleri ile Bağcılar halkının hizmetindeyiz. Ayrıca yine akademik dil sınavları konusunda da TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS sınav eğitimlerimiz de Bağcılar başta olmak üzere çevre birçok ilçeden yoğun talep görmektedir.


Kurumumuz 1996 yılından günümüze Bahçelievler ilçesine ait Şirinevler semtinde yer almaktadır. Kurumumuz Bağcılar semtinden servis hizmeti ile ilköğretim öğrencilerine merkez şubemizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca yetişkin sınıfları dediğimiz lise ve üniversite gruplarına özel hafta içi akşam ve hafta sonu sınıfları oluşturmaktadır. Bağcılar İngilizce kursu arayanlara English Park dil okulları her zaman ilk seçim olmuştur.

 
Bağcılar İngilizce dil kursu arayışınız varsa ya da dil eğitimi aldığınız kurumdan memnuniyetiniz yoksa sizi şubemize eğitimlerimiz hakkında bilgi almaya ve bir kahvemizi içmeye bekleriz. Türk ve yabancı eğitmenlerimiz ile başarılı dil eğitimi konusunda sizlere hizmet vermekten büyük onur duymaktayız. 

 

english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr
Copyright © 1996 englishpark.com.tr | Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
+90 532 666 62 66 Şirinevler Şubesi (0212)552 20 54