Makaleler
İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek isteyen bireyler genellikle aldıkları yabancı dil temellerine göre belirli seviyelere sahiptir. Dil eğitimi almaya karar verdiklerinde bu seviyeler göz önünde bulundurularak eğitimi almaya başlarlar. Başlangıç seviyesinde bir bireyin alacağı eğitimler içerisinde genellikle gramer ve günlük konuşma kalıpları yer alır. Eğitime yeni başlayan bireyler bu kur da yabancılarla diyalog kurmayı öğrenir. İngilizce kursu alacak olan 2.kur seviyesindeki bireyler ise ilk kurda öğrenilen gramer bilgilerine biraz daha ileri seviyede gramer bilgileri eklenir. Biraz daha ileri seviyede konuşma hâkimiyetine sahip olurlar. Yabancılarla kuracakları diyaloglarda oldukça başarılı olurlar. Kurslarda verilen eğitim seviyelerinden üçüncüsünde ise tüm zaman dilimlerini kapsayan okuma, yazma, konuşma ve gramer bilgileri öğretilir.

Kendilerini geliştiren ve yabancı dil öğrenmeyi başaran bireyler dil eğitimlerinde daha da ileri gitmeyi hedefleyebilirler. Bu sebeple kurslara devam etmeyi düşünebilirler. Özel olarak alacakları İngilizce kursu bireylerin diğer üst kurlarda ilerlemelerine yardımcı olacaktır. Bir sonraki kur 4. Kurdur. Bu kurda ileri seviyede İngilizce öğrenen bireyler resmi yazışmaları dahi yapabilirler. Dilbilgisinde oldukça ilerlemiş olacaklardır. İş hayatı, günlük hayatında mükemmel bir şekilde akıcı olarak İngilizce konuşabilirler. İngilizce eğitimde son olarak görülen en üst düzey eğitim ise 5.kurda verilir. Bu kur akademik seviyede bilgiye sahip olacak bireyleri yetiştirir. Bu eğitimi alan bireyler kendi ana dilleri gibi İngilizce konuşabilmektedirler. 


english park
Türkiye'nin EN İyi, EN Kaliteli ve EN Güvenilir İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Türkçe, Toefl, Yds, Sat, Ielts, Gmat, Proficiency, Pte, Toeic Kurs Merkezi...

İletişim Bilgileri

  • Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12

    Bahçelievler / İstanbul

  • (212) 552-2054
  • info@englishpark.com.tr

Sanal Tur

Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
0 (212) 552 20 54